Sosyal Medya Hesaplarımız

SS IPTV Kurulumu

Samsung, LG, Vestel, Sony ve Philips markaları başta olmak üzere SS IPTV uygulaması birçok marka tarafından desteklenmektedir. SS IPTV ile Smart TV ler için iptv kurulumunun nasıl yapılacağını aşağıdaki maddeleri izleyerek öğrenebilirsiniz.

  1. http://www.ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin.
  2. Sağ taraftaki kutucuğa uygulama kodunuzu yazıp ADD DEVICE butonuna tıklayın. (SS IPTV uygulamasının ayarlar/settings sekmesinde Get Code butonuna tıklayarak kod alabilirsiniz.)
  3. OPEN butonuna tıklayın ve bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u dosyanızı seçin. SAVE butonuna tıklayın. (İlk kez kurulum yapılmıyorsa listenizde eski linkler olabilir. ADD DEVICE yaptıktan sonra listenizde kanallar olduğunu görürseniz CLEAR butonuna tıklayıp ardından SAVE butonuna tıklayıp listenizi temizleyin ve 3. maddeyi uygulayın.)
  4. SS IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Not: Bu işlemleri yaptıktan sonra kanal listenizi tv nizde göremiyorsanız modemin ve tv nin fişini çekip 5 dk sonra tekrar takıp kontrol edin. Bu yöntem ile m3u dosyanızı uygulamaya yüklemiş oluyorsunuz yani kanal listeniz otomatik güncellenmez. Kanal listenizi güncellemek için bu kurulumu ara ara tekrarlamanız gerekir.