Sosyal Medya Hesaplarımız

S.S.S

Anasayfa » S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları
iPTV ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.
Bilgisayarımdan iptv izleyebilir miyim?
Evet. Size vereceğimiz m3u dosyasını bilgisayarınıza indirip VLC Media Player veya KODI ile açmanız yeterlidir.
Smart TV den iptv izleyebilir miyim?
Evet. Smart TV' ye Smart iPTV, SS-IPTV, KODI, GSE Smart iPTV gibi uygulamalardan birini yüklemeniz yeterlidir. Samsung ve LG Smart TV ler ile Android işletim sistemli Smart TV' lerde izleyebilirsiniz.
Android cihazlardan iptv izleyebilir miyim?
Evet. Android tablet ve telefon cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. İzleyebilmek için gereken uygulama kurulum sayfamızda mevcuttur.
IOS cihazımdan iptv izleyebilir miyim?
Evet. IOS ve Apple cihazlardan izleyebilirsiniz. İzleyebilmek için gereken uygulama kurulum sayfamızda mevcuttur.
4K kalitesinde iptv yayınları izleyebilir miyim?
4K yayınları kaldırabilecek bir internet hızınız var ise sorunsuz izleyebilirsiniz. 4K görüntü alabilmek için donanımınızın da yeterli olması gerekmektedir. 4K yayınlar paketlerimizde mevcuttur.(Sadece VoD)
Aynı anda farklı cihazlardan iptv izleyebilir miyim?
Hayır. Yayınlarınız bir cihazda açıkken farklı bir cihazda açmayı denerseniz açık olan cihazdaki yayınlar kapanacaktır. Fakat zamanlarda izleyebilirsiniz.
Yayınlarda kesinti veya donma oluyor mu?
iPTV yayınlarını sağlıklı izleyebilmek için güçlü bir internet alt yapısına sahip olmanız gerekmektedir. İnternet servis sağlayıcınız tarafından bağlantınızın yurtdışı çıkışları zayıflatılmamalıdır. Bulunduğunuz ülkede yoğun internet kullanımı sırasında bağlantınız servis sağlayıcınız tarafından zayıflatılmamalıdır. Bunlar yaşanmadığı takdirde sunucularımızda planlı veya plansız bir bakım/kesinti olmadığı sürece, hizmet aldığımız ve yönetimi bizde olmayan ek servislerin hatasız çalışması durumunda (datacenterlar vb.) yayınlarımız sizlere sağlıklı bir şekilde ulaşacaktır. Önerdiğimiz internet hızı bilgisi için sitemizin SPEEDTEST sayfasını ziyaret ediniz.
Hangi yöntemler ile ödeme yapabilirim?
Havale, EFT, PTT, Kredi Kartı, PayPal ve WebMoney ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödeme yöntemlerimize fiyatlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Taksit ile iptv satın alabilir miyim?
Evet. Kredi kartı ile taksitli satışımız mevcuttur. Fiyatlar sayfamızda kart logolarının altında yapılabilir taksit miktarını görebilirsiniz.
Yetişkin kanallarını ekleme ve çıkartma yapılıyor mu?
Dosyanız oluşturulurken tarafınıza bu içerikleri isteyip istemediğiniz sorulacak ve talebiniz doğrultusunda dosyanız kalıcı olarak oluşturulacaktır. Yetişkin kanalları, dosyanız açılırken hariç olarak açılırsa sonradan eklenemez. Dahil olarak açılırsa m3u dosyanızı bilgisayarınızda notepad++ programı ile düzenleyerek sonradan çıkartabilirsiniz. Bu işlemi kullanıcının yapması gerekmektedir.
Güncel kanal listemi nasıl temin edebilirim?
Size verilen m3u linkinden güncel dosyanızı her tıklamada tekrar indirebilirsiniz.
Test yayınları ücretli mi?
Evet. Test yayınlarımız çok fazla suistimale uğradığı için mevcut müşterilerimizi korumak adına ücretlidir. Test paketinden üst paketlere geçişlerde indirim avantajı mevcuttur. Test Yayını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
İade seçeneği mevcut mu?
Dijital bir hizmet olduğu için iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Sunucularınız hakkında bilgi verir misiniz?
Sunucularımız Bulgaristan ve Almanya' da bulunmaktadır. Her sunucumuz kapasitesinin %30 u kadar boş bırakılır. Sunucu sayımız bu kapasitelere ulaşıldığında yenilenir.
Yayınlar ne kadar geriden geliyor?
Sunucularımız ile aranızdaki veri alışverişi hızına bağlı olarak 30 saniye - 180 saniye arasında sürelerde yayınlar sizlere ulaşmaktadır.