Sosyal Medya Hesaplarımız

Korax Hitech Vipbox Gold IPTV Yükleme

korax vipbox gold iptv yükleme

Korax Hitech Vipbox Gold cihazınızın kumandası üzerinden Menü tuşuna basınız ve ardından Medya Xtream kısmına giriş yapınız (Xtream menüsüne direkt olarak kumandanız üzerinden IPTV tuşu ile de erişim sağlayabilirsiniz). Xtream menüsü açıldığında ekranın sol alt bölümünde Kırmızı renkli “Giriş” kısmı görünecektir. Kumandanız üzerinden kırmızı tuşa basınız. Ekranda XTREAM Ayarları olarak yeni bir pencere açılacaktır. Server bilgileri ile iptv kurulum işlemi bu kısım üzerinden yapılmaktadır. Bu pencerede iptv URL, Port, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri istenmektedir. Satın alma işlemi sonrasında mail adresinize gönderdiğimiz iptv URL, Port, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerinizi aynı şekilde kumandanız aracılığıyla ilgili kısımlara yazınız ve kaydediniz. Kayıt işlemi sonrasında ortamalama 1 dakika içerisinde iptv kanal listesi cihazınıza yüklenecektir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir kanal seçimi yapabilir, IPTV yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Bilgilendirme: Korax Hitech Vipbox Gold cihazına 3 farklı yöntem ile IPTV kurulumu yapılabilmektedir.
1- XTREAM Ayarları kısmından server bilgileri (URL, Port, Kullanıcı Adı ve Şifre) ile yapılmaktadır. (Bu yöntem ile kurulum yapıldığında otomatik güncelleme alırsınız. Bunu önermekteyiz.)
2- XTREAM Ayarları kısmından usb flash belleğiniz ile iptv m3u dosyası yükleyebilirsiniz.
3- IPTV menüsünde bulunan (kumandanız üzerinden IPTV tuşuna bastığınızda açılır) DIY kısmından iptvlist.txt dosyası yükleyebilirsiniz.

Not: Korax Hitech Vipbox Gold cihazından daha iyi verim alabilmek adına yazılım güncellemelerini yükleyiniz ve en son güncel yazılımı kullanınız.