WhatsApp: +44 7908 728340
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kodi ile IPTV İzleme ve Kodi’yi Türkçe Yapma

Bilgisayarınız veya Android cihazınız/telefonunuz/TV niz mi var? Hemen paketlerimizden birini satın alın. Kolayca kurup izlemeye başlayın.

Kodi ile iptv izlemek için öncelikle kodi programını cihazınıza indirin ve kurun. Ardından ilk olarak kolay kullanım için Kodi’yi Türkçe yapacağız.

  • Kodi programını açıp sırayla Settings – Interface settings – Regional – Languages – Turkish seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz. (veya farklı bir dilde kullanmak istiyorsanız farkı bir dil seçebilirsiniz.)
  • Türkçe yaptıktan sonra en geriye gelerek TV ye tıklayın. Ekrana Hiçbir PVR eklentisi etkin değil uyarısı gelecek burada Tamam a tıklayın. Eklenti tarayıcısına gidin – PVR IPTV Simple Client – Yükle butonuna tıklayın. Ardından tekrar PVR IPTV Simple Client – Yapılandır – M3U Çalma Listesi URL’sine m3u_plus urlnizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve Tamam a tıklayın.
  • Kodi programını kapatıp açın.
  • Sol menüden TV ye tıkladığınızda kanallarınız yüklenecektir. Kanallar sol tarafta listelendiğinde farenizi ekranın en soluna götürürseniz Grup sekmesinden kanalları kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.