Sosyal Medya Hesaplarımız

iPTV Fiyatları – Türkiye

Anasayfa » iPTV Fiyatları – Türkiye

En iyi iptv deneyimini en iyi fiyatlar ile satın alın. iPTV fiyatlarımız içerik kalitemiz ile doğru orantılıdır. Birçok ülkeye hizmet veriyor oluşumuz ve diğer özelliklerimiz ile kaliteli iptv içerik politikamız başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Paketlerimizde yetişkin kanalları dahil ve hariç fiyatları aynıdır. Satın alma işleminden sonra destek hattımızdan yetişkin içerik isteyip istemediğinizi belirtirseniz paketiniz talebiniz doğrultusunda hazırlanacaktır. Uzun süreli iptv paketi satın almadan önce daha kısa süreli paket satın almak isterseniz test yayını sayfamızdan 1 aylık full paket satın alabilirsiniz. Öncesinde iptv kanallarımızı kanal listesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz paket için ödeme işlemi yapıktan sonra destek hattımızdan bize bildirmeniz yeterlidir. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Tek çekimde tüm kredi, banka (atm) ve ön ödemeli kartlar geçerlidir. Aşağıda logosunu gördüğünüz kartların altında yapabileceğiniz taksit miktarları yazmaktadır. Crypto para ile yapılan ödemelerde hesap aktivasyonu için WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 
iptv satın al izle

GOLD
6 AY
150₺
FULL PAKET
PREMIUM İÇERİK
SD, HD ve FHD KANALLAR
3D - 4K - DUAL VOD YAYINLARI
EN YENİ FİLMLER
EN YENİ DİZİLER
ÜCRETSİZ KURULUM
7/18 CANLI DESTEK


iptv ödeme seçenekleri
 


 

iPTV Server Satın Almak için Görsel Anlatım

Sitemizin fiyatlar sayfasından ilgilendiğiniz paket için ödeme butonuna tıklayınız. Ardından aşağıdaki sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan üyelik girişi yapınız, üye değilseniz üye olunuz veya direk HEMEN AL butonuna tıklayınız.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-1

HEMEN AL butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki sayfaya yönlendirileceksiniz. Ödeme Yap butonuna tıklayınız.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-2

Adres bilginiz ekli değilse eklemeniz için aşağıdaki pencere açılacaktır. Online teslimat olacağı için bilgilerin doğru olması önemli değildir.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-3

Havale ile ödeme yapmak isterseniz Havale, EFT, PTT seçeneğini işaretleyiniz.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-4

Eğer kredi kartı ile ödemek isterseniz aşağıdaki alanları doldurarak ödeme yapabilirsiniz.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-5

Havale ile ödeme için gerekli alanı işaretlediğinizde aşağıdaki gibi Hesap Numaraları butonuna tıklayınız.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-6

Sonrasında karşınıza ödeme yapmak istediğiniz bankalar seçenekleri çıkacak hangisi ile ödeme yapmak isterseniz seçiniz.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-7

Daha sonra karşınıza çıkan hesap numaralarına havale yaptıktan sonra sol taraftaki formu doldurup Ödemeyi Bildir butonuna tıklayınız.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-8.png

Aşağıdaki sayfa karşınıza çıktığında ödeme formunuz finans şirketi tarafından kontrol edilecektir. Ödemeniz onaylandığında sipariş formunuz panelimize düşecektir.

iptv-nasil-satin-alinir-anlatim-9