Sosyal Medya Hesaplarımız

Duyuru

Anasayfa » Duyuru

Yayınladığımız duyuruları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Genel açıdan kullanıcılarımızın tümünü ilgilendiren veya bir kısmını ilgilendiren duyurular, kullanıcılarımızın hangi işlemleri rutin olarak uygulamaları gerektiği veya anlık güncellemeler ile ilgili önemli duyurular bu sayfadan paylaşılacaktır.

18 Ocak 2019: Kanal listemiz güncellenmiştir. Kurulum sayfamızdaki yönergeleri takip ederek kurulum işleminizi tekrarlamanız gerekmektedir. Üyelerimizin bilgisine sunarız.
18 January 2019: Our channel list has been updated. You should repeat the installation process by following the instructions on our Setup page. We present to our members.

13 Şubat 2019: Datacenter kaynaklı problem büyük ölçüde giderilmiş olup yayınlara etki edecek bir sorun kalmamıştır. Üyelerimizin bilgisine sunarız.

Sincerely. Joymaxiptv UK Team

Kanal Listesi Güncellemesi

Manuel m3u dosyası ile yapılan kurulumlar: Kanal listenizi güncellemek için mail adresinize önceden gönderilmiş olan linkten m3u dosyanızı tekrar indirebilirsiniz. Bu işlemi haftada 1 veya ayda 1 gibi kendinizce belirleyeceğiniz sürelerde tekrarlamanız listenizi tekrar güncellemenizi sağlayacaktır. Liste güncellemek, güncelleme sonrası yeni eklenen kanalları ve mevcut kanalları tekrar alabilmek için gereklidir.
Server veya link ile yapılan kurulumlar: Server bilgileri veya link ile kurulum yaptığınızda listeniz otomatik güncellenir.