Sosyal Medya Hesaplarımız

Duyuru

Anasayfa » Duyuru

Yayınladığımız duyuruları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Genel açıdan kullanıcılarımızın tümünü ilgilendiren veya bir kısmını ilgilendiren duyurular, kullanıcılarımızın hangi işlemleri rutin olarak uygulamaları gerektiği veya anlık güncellemeler ile ilgili önemli duyurular bu sayfadan paylaşılacaktır.

29 Mayıs 2019: Samsung Smart TV kullanıcılarının TV nin otomatik güncellemelerini kapatmasını tavsiye ederiz. SMART IPTV uygulaması samsung marketten kaldırıldı.
29 May 2019: We recommend that users of Samsung Smart TV turn off the TV’s automatic updates. The SMART IPTV app has been removed from the samsung convenience store.

18 Mart 2019: Yabancı kanallarımız yenilenmiştir. Listenizi güncelleyerek izleyebilirsiniz.
18 March 2019: Our foreign channels have been renewed. You can watch your list by updating.

Sincerely. Joymaxiptv UK Team

Kanal Listesi Güncellemesi

Manuel m3u dosyası ile yapılan kurulumlar: Kanal listenizi güncellemek için mail adresinize önceden gönderilmiş olan linkten m3u dosyanızı tekrar indirebilirsiniz. Bu işlemi haftada 1 veya ayda 1 gibi kendinizce belirleyeceğiniz sürelerde tekrarlamanız listenizi tekrar güncellemenizi sağlayacaktır. Liste güncellemek, güncelleme sonrası yeni eklenen kanalları ve mevcut kanalları tekrar alabilmek için gereklidir.
Server veya link ile yapılan kurulumlar: Server bilgileri veya link ile kurulum yaptığınızda listeniz otomatik güncellenir.