Sosyal Medya Hesaplarımız

Duyuru

Anasayfa » Duyuru

Yayınladığımız duyuruları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Genel açıdan kullanıcılarımızın tümünü ilgilendiren veya bir kısmını ilgilendiren duyurular, kullanıcılarımızın hangi işlemleri rutin olarak uygulamaları gerektiği veya anlık güncellemeler ile ilgili önemli duyurular bu sayfadan paylaşılacaktır.

7 Eylül 2019: VOD içeriklerimiz güncellenmektedir. İçeriklere erişebilmek için listenizi güncel tutmanız gerekmektedir. Kurulum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
7 September 2019: Our VOD content is updated. You must keep your list up-to-date to access the content. You can visit our installation page.

Sincerely. Joymaxiptv UK Team

Kanal Listesi Güncellemesi

Manuel m3u dosyası ile yapılan kurulumlar: Kanal listenizi güncellemek için mail adresinize önceden gönderilmiş olan linkten m3u dosyanızı tekrar indirebilirsiniz. Bu işlemi haftada 1 veya ayda 1 gibi kendinizce belirleyeceğiniz sürelerde tekrarlamanız listenizi tekrar güncellemenizi sağlayacaktır. Liste güncellemek, güncelleme sonrası yeni eklenen kanalları ve mevcut kanalları tekrar alabilmek için gereklidir.
Server veya link ile yapılan kurulumlar: Server bilgileri veya link ile kurulum yaptığınızda listeniz otomatik güncellenir.