Sosyal Medya Hesaplarımız

Duyuru

Anasayfa » Duyuru

Yayınladığımız duyuruları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Genel açıdan kullanıcılarımızın tümünü ilgilendiren veya bir kısmını ilgilendiren duyurular, kullanıcılarımızın hangi işlemleri rutin olarak uygulamaları gerektiği veya anlık güncellemeler ile ilgili önemli duyurular bu sayfadan paylaşılacaktır.

1 yeni duyuru!

13 aralık perşembe günü UEFA Avrupa Ligi karşılaşmaları süresince UEFA Futbol Federasyonu tarafından avrupa merkezli birçok datacenter’a erişim kısıtı konulmuştur. İşbu iptv serverlarının yer aldığı veri merkezlerinde bulunan kısıt nedeni ile kısmi olarak iptv kullanıcılarında ve satıcıların büyük bir çoğunluğunda kullanıcılarda yayın gecikmesi, açılmaması gibi durumlarla karşılaşılmıştır. Bu durumdan etkilenen bir tek firmamız değildir. Avrupa genelinde tüm iptv sağlayıcılar olağan dışı etki bir şekilde etkilenmiştir. Teknik ekibimizce bu durum ile ilgili önlemler alınmış olup sizlere yansıması zaman almıştır. Tarafımızca kaynaklanmayan istemsiz bir kesintidir. Üyelerimizin bilgisine arz ederiz.

Konu ile ilgili sizlerden en çok sorulan soruları soru – cevap şeklinde aşağıda bulabilirsiniz.

Soru: IPTV hesabım bu durumdan etkilenecek mi?
Cevap: Hayır, iptv hesabınızı aynı şekilde kullanabileceksiniz. Gerekli önlemleri almış durumdayız. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum yoktur.

Soru: Birden fazla cihaz üzerinde yayınları izliyordum ve kurulum yaptım. Tekrar kurulum yapmam gerekecek mi?
Cevap: Tekrar kurulum yapmanıza gerek yoktur. Mevcut kurulumlar üzerinden yayınlara tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Soru: Sizlere mesaj gönderdim ancak yanıt alamadım?
Cevap: Öncelikle yaşayan durum ve beklettiğimiz için özür dileriz. Canlı destek temsilcileri sürekli olarak kullanıcılarımız ile görüşme sağlamaktadır. Bazen 1 kullanıcı ile görüşme 1 dakika içerisinde sonlanırken bazen 15-20 dakika kadar sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda bize sohbet penceresi üzerinden mesaj göndermenizi rica ederiz. Mesajınız tarafımıza ulaştığında konu ile ilgili detaylı olarak bilgilendirme yaparız. Mail kutunuzu kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Sabrınız için teşekkürler.

 

Kanal Listesi Güncellemesi

Manuel m3u dosyası ile yapılan kurulumlar: Kanal listenizi güncellemek için mail adresinize önceden gönderilmiş olan linkten m3u dosyanızı tekrar indirebilirsiniz. Bu işlemi haftada 1 veya ayda 1 gibi kendinizce belirleyeceğiniz sürelerde tekrarlamanız listenizi tekrar güncellemenizi sağlayacaktır. Liste güncellemek, güncelleme sonrası yeni eklenen kanalları ve mevcut kanalları tekrar alabilmek için gereklidir.
Server veya link ile yapılan kurulumlar: Server bilgileri veya link ile kurulum yaptığınızda listeniz otomatik güncellenir.